Reperja Loredana Zefi duket se është dashuruar në karantinë

Këtë ajo e ka thënë në një postim të saj në Instagram ku thotë se “po i pëlqen të jetë e vetizoluar”.

Reperja problematike e ka nisur mirë vitin 2020, pasi që ka realizuar disa këngë dhe ka paralajmëruar disa tjera.

Ajo po ashtu është përfolur për një lidhje të saj me reperin Zuna, por që kjo lidhje është mohuar nga Zuna. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Ich liebe die Quarantäne ❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on


Flash Lajme

Më të lexuarat