Rivalja e Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë format trupore.

Modelja ruse, Anastasia Kvitko e ka dëshmuar edhe njëherë se është e pa konkurencë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se konsiderohet si rivalja më e fortë e Kim Kardashian, e ka dëshmuar sërish se do të mbetet gjithmonë e tillë.

Anastasia format e saj trupore i zbulon me shumë qejf, andaj në të njëjtën mënyrë i mirëpresin në rrjete sociale edhe ndjekësit e saj.

Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe imazhet që publikon pëlqehet mjaft shumë.

Pothuajse të gjitha janë provokative, njësoj di edhe foto e fundit ku duket shumë seksi./Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat