Reperi kosovar 2Ton ashtu si tërë artistët tjerë po vazhdon kalimin e ditëve i vetizoluar

Por, këngëtari përpos një porosie që ka lënë sot për fansat e tij ai ka paralajmëruar edhe një këngë të re.

“Mos harroni të buzëqeshni”, ka qenë porosia e 2 Ton.

Reperi nga Ferizaji po ashtu ka paralajmëruar se nuk do ti harron fansat e tij dhe së shpejti do të sjell një këngë të re, e cila quhet “T’fala”. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

T’fala ✋? Soon… Beat : @nego_aye @metromusic_official

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat