Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram ka treguar ndryshimin e ri që ka bërë në pamjen e saj.

Duket se modeli i flokëve gjatë qëndrimit në izolim i është mërzitur sepse krejt papritur vendosi të presë flokët dhe t’i bëjë ato me baluke.

“Dashuria është në flokë”, shkruan Jonida krahas videos së publikuar./tvklan.al

View this post on Instagram

Love is in the Hair @danjela.kapo.dk je dashuri ❤️nen tingujt e kenges fantastike Bla bla… ?nga @lind_islami

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All