Ariana Fejzullahu, iu ka kërkuar ndjekësve të saj të qëndrojnë në shëpitë e tyre.

Me një foto të publikuar në Instagram,ajo është shfaqur super joshëse.

E veshur me pantolla, bluzë Ariana ka treguar barkun dhe linjat trupore.

‘Rri në shtëpi, shëndetshëm dhe zoti ju bekoftë’, ka shkruar në imazhin që ka publikuar. Ajo ka zgjedhur të shkrep fotografinë në ambient shtëpiak afër kuzhinës.


Flash Lajme

Më të lexuarat