Lauren Goodger ka treguar format e saj seksi derisa ka është parë duke vrapuar këtë mëngjes

Ish ylli i emisioneve reality nuk është e panjohur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Lauren Goodger këtë e ka treguar edhe sot kur kishte dalë për ta bërë gjimnastikën e mëngjesit derisa vendi po vazhdon të jetë i vetizoluar.

Ish ylli i Towie (33) ka treguar gjoksin e saj por edhe belin dhe të pasmet derisa ka bërë zgjatje muskujsh dhe ushtrime të tjera gjatë këtij mëngjesi. /GazetaExpress/


Flash Lajme

Më të lexuarat