Blogerja Armina Mevlani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.Së fundmi, blogerja ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit, ku një ndër fansat ka qënë kurioz të dijë se si i ka ajo marrëdhëniet me fëmijët e partnerit t saj, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

“Si i ke marrëdhëniet me fëmijët e Shkëlzenit?”, është pyetja që i është bërë Arminës, ndërsa është përgjigjur: Si shokë, sepse janë adoleshentë dhe kënaqem me ta.

Kujtojmë se, para pak ditësh, Armina zbuloi se propozimin e parë spontan nga Shkëlzeni e ka marrë në Como, në Itali, ndërsa ka treguar gjithashtu se dasmën kanë vendosur ta bëjnë në Shqipëri.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All