Aurela Gaçe së fundmi ka përplasur makinën e saj me një trotuar dhe këtë gjë e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në “Instagram”.

Ajo ia hedh fajin trotuarit duke e quajtur atë të papërgjegjshem, normalisht e gjitha në sensin e shakasë.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë. Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër.
Kam faj une? Lum shtëpia që më ka”, shkruan Aurela.

View this post on Instagram

?? sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjëshëm nuk kam parë??. Po ecja ngadaleeeee ngadaleeee ne parkim. Disa cuna benin me shenje,stop stop. Jo une, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj une??????? Lum shtëpia që më ka?☺

A post shared by Gjithçka e mbushur….Bosh (@aurelagaceofficial) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All