Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka treguar me anë të disa postimeve se sot është një ditë e dhimbshme për të.

Ajo ka publikuar disa video të vjetra, ku shfaqet babai i saj, i cili ka ndërruar jetë shumë vite më parë.

“Disa ditë janë më të vështira se të tjerat. Më ka marrë malli për babain tim. Gëzuar ditëlindjen në parajsë i shtrenjti baba”, shkruan Beatrixa e prekur. “Dashuria jote do të jetojë në zemrat tona përgjithmonë. Të dua dhe më ka marrë malli engjëlli im”, shkruhet në videon tjetër

Kujtojmë se këngëtarja e ka treguar shpesh lidhjen e fortë që ka patur me të atin dhe dhimbjen e madhe që i ka shkaktuar mungesa e tij.

ImageImage


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All