Morena Taraku fle në pizhama me vlerë 2790 euro.

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku, shqyhet për jetën e saj luksoze dhe veshjet e shtrenjta që blen.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë shfaqet shumë provokuese me pozat që ajo bën.

Së fundmi ajo ka postuar në foto nga divani i shtëpisë së saj luksoze e veshur me një palë pizhama të markës “Louis Vuitton”.

Sipas faqes “What They Wearin”, këto pizhama kushtojnë 2790. Bluza ka vlerën 1470 ndërsa tutat kushtojnë 1320.


Flash Lajme

Më të lexuarat