Këngëtarja Olta Boka është treguar gjithmonë e rezervuar për sa i përket jetës së saj private.

Ajo është prej vitesh në një lidhje dashurie me djalin e ish-deputetit, Shezei Rrokaj, Iv Rrokaj.

Dyshja e bëri lidhjen publike në mars të vitit që lamë pas, dhe siç duket do të bëhen prindër për herë të parë.

Burime për ‘Iconstyle’ kanë treguar se këngëtarja është shtatzënë, dhe barku i saj është më se i dukshëm.

Olta ende nuk ka reaguar ende për lajmin e ëmbël dhe nuk mbetet gjë tjetër veçse të presim detaje të tjera nga këngëtarja.


Flash Lajme

Më të lexuarat