Tayna zbulon pak nga kënga e re.

Tayna kishte udhëtuar në Zvicër javë më parë dhe ky veprim i saj kishte bërë bujë në media për shkak se udhëtimi u realizua gjatë pandemisë, shkruan lajmi.net.

Arsyeja e këtij udhëtimi është muzika, reperja është duke përfunduar projektin e saj më të ri të cilin duket se do ta lansoj shumë shpejt.

Ajo para pak minutave ndau një video të shkurtër në Instagram ku zbulon pak nga kënga e saj e re.

“Hala shtyna me shtet, po thojnë kur don kjo hin e del” thotë Tayna në projektin e ri. /Lajmi.net/
https://lajmi.net/wp-content/uploads/2020/05/100839146_172839937538417_8186875531917669230_n.mp4?_=1


Flash Lajme

Më të lexuarat