Mozzik kishte disa muaj pa takuar vajzën e tij Hanën, dhe gjatë javës që shkoi ai udhëtoi drejt shtetit zviceran.

Ai gjatë mëngjesit të sotëm ka ndarë disa fotografi me të bijën për të uruar festën e Bajramit, dhe minuta më vonë Loredana po ashtu ndau disa postime nga i njëjti ambient.

Duket se dyshja për hirë të vajzës kanë vendosur që ta kalojnë këtë ditë së bashku.

View this post on Instagram

Urime festa e Fitër Bajramit ! Zoti ua pranoftë agjërimin juve që agjëruat,Zoti u dhashtë shëndetin juve dhe familjes suaj ! #eidmubarak @hanaaliu ?? Respekt Mozzik

A post shared by MOZZIK (@mozzik) onFlash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All