Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimin e ka bërë vet, megjithatë po duket shumë bukur./ORAinfo/

View this post on Instagram

?

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on


Flash Lajme

Më të lexuarat