Moderatorja e sportit, Lei Kraja është një ndër femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Lei gjatë lojës “E kam bërë, nuk e kam bërë kurrë”, ka treguar edhe një rast mjaft të sikletshëm.

“A iu janë grisur rrobat në rrugë ose në transmetim?”-

Ndërsa moderatorja është shprehur se po i janë grisur pantollonat, ndërsa ka shtuar se pas ndjeshjes asaj i duhej të bënte edhe disa intervista.

“Rasti i fundit ndodhi kur isha në stadium ngrita këmbën dhe mu çanë komplet këtu, (tregon me dorë mes këmbëve) dhe më pas e sajova sepse kisha edhe intervista.”-është shprehur ajo.


Flash Lajme

Më të lexuarat