Mediat kosovare shkruajtën për një ribashkim të Mozzik dhe Loredanës, pasi reperi u pa në Instagram së bashku me vajzën e tij. Por duket se “ribashkimi” i tyre ka qenë vetëm për hir të vogëlushes, Hana.

Sapo Mozzik është larguar nga shtëpia, Loredana ka takuar menjëherë të dashurin e saj, Zunën.Në foton e publikuar çifti shfaqet ulur në kafe teksa bisedojnë të përqëndruar. Mesa duket këngëtarja vijon historinë e dashurisë me reperin Zuna, por mban kontakte të mira edhe me babain e vajzës së saj.


Flash Lajme

Më të lexuarat