Më në fund ka një datë për projektin e ri të Rina Balaj dhe të dashurit të saj Sinboy.

“Sari” do të jetë klipi i radhës nga albumi MM që do të lansohet sonte në ora 21:00.

Këtë gjë e ka konfirmuar Rina e madje është publikuar linku i videoklipit ku mund të shikohet.

“Sari” vjen pas suksesit të “GG” që u përfol si pjesë e dytë e “GiGi”./Prive.al


Flash Lajme

Më të lexuarat