Reperi i njohur Agona Miga, prej një viti jeta e tij është zbukuruar me ardhjen në jetë të djalit të tij Noel. Reperi zbuloi se gjatë karantinës ka qëndruar gjatë gjithë kohës me djalin.

Teksa është një moshë ku fillon të kuptojë dhe përpiqet të belbëzojë fjalët e para, Agon zbulon se i biri ka filluar ta thërrasë në emër.

“Unë po i flas shqip, anglisht, gruaja i flet gjermanisht. Tani ka filluar të më thërrasë në emër dhe ai, sepse më thërriste gruaja Agon dhe ai gjatë gjithë kohës Agon Agon”, tha reperi.


Flash Lajme

Më të lexuarat