Modelja e njohur Trejsi Sejdini feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 20-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat.

Trejsi ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto në dush, ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Megjithatë ajo i ka mbuluar pjesët intime me gjethe dhe shkruan “Mbretëresha e Xhunglës”.

Kujtojmë se prej kohësh Trejsi ka lënë Shqipërinë dhe ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

View this post on Instagram

Happy birthday to me! ? #20 #thequeenofjungle? #retro? #staytuned

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All