Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, e ka treguar shpesh pa komplekse origjinën e tij nga fshati. Madje Bubqi është kthyer në një nga fshatrat më të famshëm në vend.

Duket se dashurinë për fshatin dhe natyrën, Besi dëshiron t’ja transmetojë edhe vogëlushes së tij, Ajkës. Aktori ka publikuar një video, ku shfaqet duke punuar tokën dhe me të ndodhet edhe Ajka, e cila po ndihmon babin. “Katunarja e zemrës”, shkruan Besi në videon ku ka marrë qindra komente.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on


Flash Lajme

Më të lexuarat