Në fillim të majit, vogëlushi i Gjirës, Mael festoi ditëlindjen e tij të parë.

Këngëtarja shumë shpesh ka folur për shtatzëninë e saj mirëpo me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ndau diçka tejet të ndjeshme me ndjekësit e saj.

Gjatë shtatzënisë, tezja e saj kishte ndërruar jetë, person ky shumë i afërt dhe i dashur për artisten.

“Gjatë shtatzanisë e kom humb tezen, që mbas nanes tem ka qen gruaja qe e kom dasht me gjithë zemër…sa shume kisha pas qejf ti sot me qen prane neve & me ma pa djalin…me mungon shume & ende spo du me besu qe s’je me prane neve.”

Më poshtë postimi i saj i plotë. /Prive.al


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All