Zaimina Vasjari është në mesin e personaliteve shqiptare që shquhet për jetën e saj luksoze. Ndonëse ka lënë prej vitesh muzikën, artistja e njohur po vazhdon të jetë cak i mediave për postimet e saj duke qenë se është tejet aktive në rrjetet sociale.

Një imazh tërheqës dhe mjaft provokues e ka publikuar edhe gjatë ditës së sotme, në të cilin është shfaqur pranë ambienteve të shtëpisë së saj përrallore. E njëjta duket në top-formë në pozën me bikini, ndërsa mban në duar ushqimin që ka gatuar për sot. ”A është dikush për pasta?”, ka shkruar ajo pranë fotografisë, e cila me t’u publikuar mori reagime të llojllojshme.


Flash Lajme

Më të lexuarat