Reperi shqiptar Stresi kohë më parë publikoi këngën ‘Kush k…n je ti’ e që në momentin e publikimit u përball me reporte nga njerëzit në Youtube.

Stresi ka publikuar para disa jave këngën “Kush k*** je ti”, e cila pas lansimit në Youtube brenda 24 orëve kishte arritur mbi gjysmë milionë klikime, shkruan lajmi.net.

Por, më pas kënga ishte bllokuar nga kjo platformë pas reporteve që i kishin bërë, dhe për këtë tropojani mban fajtor estradën.

‘Kur kënga ime arriti mbi 700 mijë klikime brenda 24 orëve të para normalisht estrada e njerëit nuk kanë qejf suksesin tonë na kanë bërë shumë reporte dhe po na e mbyllin. Na kanë mbyllur këngën, kështu mund të hyjnë ta shohin në youtube vetëm ata mbi 18, që kanë llogari. Dhe kjo ka ndodhur për shkak të reporteve. Arsyeja është suksesi dhe vetëm suksesi im, pse po bllokohet kjo kënga‘, tha Stresi për ‘Revistën story’. /Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat