Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh kinematografike dhe teatrale.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi mjaft atraktive në rrjetin social Instagram, ku shfaqej e grimuar dhe me stil.

View this post on Instagram

“There's a great big beautiful tomorrow, shining at the end of every day.” M.U.A @studiobeisa

A post shared by ?????? ?????? (@arjolademiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat