Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit është parë sot në Kosovë.

Bukuroshja shqiptare ka thënë se është e lumtur që është kthyer në punë.

Fillimisht ajo është shfaqur duke e bërë një fotosesion në një hotel në Prishtinë kurse më vonë ka postuar disa fotografi ku shihet një pamje e bukur e një peizazhi të fushave kosovare.

Ndryshe, Luana gjatë kësaj kohe ka qenë e vetizoluar dhe shpeshherë ka postuar foto derisa është parë edhe në ballinën e një reviste turke.

View this post on Instagram

peaceful.. ☀️ #soon

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on


Flash Lajme

Më të lexuarat