Genta po e shijon lidhjen e dashurisë me turkun.

Këngëtarja shqiptare, Genta Ismajli dhe i dashuri i saj turk, Usta, po e shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë, shkruan lajmi.net.

Ata me ndjekësit ndajnë imazhe të ndryshme ku shihen se janë tejet të lumtur krah njëri-tjetrit.

Së fundmi ishte Usta ai i cili e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin po mbahen për dore ndërsa Genta shihet duke i dhënë makinës.

“Ne e shijojmë jetën me dashurinë time ❤️”, ka shkruar Usta pranë postimit me Gentën./Lajmi.net/


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All