Një nga vajzat më aktive në rrjetin social “Instagram”, ka ditur të tërheqë sërish vëmendjen duke nxjerr në pah asetet e saj.

Bëhet fjala për Françesa Jaçen, e cila së fundmi ka postuar foto nga makina e saj “BMW”.

Bukuroshja mban të veshur një jumpsuit të zi, i cili i qëndron i puthitur në trup dhe e tregon me të vërtet seksi.

Por edhe këtë herë Françeska nuk është kursyer, duke ekspozuar më shumë seç duket gjoksin e saj.

View this post on Instagram

😎

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on


Flash Lajme

Më të lexuarat