Capital T përmes një postimi ka bërë të ditur se atij i janë prishur planet që kishte për këtë vit, shkruan GazetaBlic.
Ai ka publikuar një fotografi teksa i nxjerr gishtin e mesit këtij viti, i cili për shkak të pandemisë Covid-19, prishi jo vetëm planet e reperit, por të të gjithëve.


“A ju kanë prishur planet tuaja këtë vit, të miat gjithashtu. Por, besoj se bëra disa gjëra më të mira dhe jam gati ta ‘shkatërroj’ vitin 2020”, ka shkruar reperi.“Flawless” mban titullin kënga e tij e fundit, e lansuar vetëm një javë më parë.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All