Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët ajo nuk ehziton të jetë aktive me postime.

Sot, Sasa ka postuar një foto ku shfaqet e veshur dhe rregulluar si kurrë më parë.

Mirëpo, ëshhtë poza e saj provokuese ajo që morit gjithë vëmndjen./ORAinfo/

View this post on Instagram

🤫

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All