Pak orë pasi publikoi këngën e re, Noizy po shënon suksesin e parë.

Reperi Noizy sot publikoi këngën e re me titull “Adrenalinë”, të cilën e solli në bashkëpunim me Mato Lalen, shkruan lajmi.net.

Kënga e tij po pritet mirë në orët e para të publikimit, duke marrë mbi 200 mijë klikime dhe komente të shumta nga fansat.

Përmes një postimi, reperi bëri të ditur se kënga është renditur e 13-ta në listën e këngëve “trending” në Itali.

Natyrisht se këtij suksesi i janë gëzuar pa masë dy artistët dhe presin që të ketë edhe më shumë suksese.

" alt="" width="270" height="480" srcset="https://ina-online.net/wp-content/uploads/2020/06/ssdds.jpg 270w, https://ina-online.net/wp-content/uploads/2020/06/ssdds-169x300.jpg 169w, https://ina-online.net/wp-content/uploads/2020/06/ssdds-236x420.jpg 236w" sizes="(max-width: 270px) 100vw, 270px"/>


Flash Lajme

Më të lexuarat