Aktorja e njohur, Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë. E emocionuar që do të bëhet nënë për herë të parë, Jonida nuk nguron t’I ndajë këto emocione me ndjekësit e saj.Së fundmi me anë të një videoje në rrjetin social ‘Instagram’ aktorja ka zbuluar gardërobën e vogëlushes së saj, ku vihen re rroba, kremra dhe gjëra të tjera për foshnja.

“I shoh nga 40 herë në ditë dhe nuk ngopem”, ka shkruar Jonida krahas videos.

23
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat