Aktorja bukuroshe Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Përgjatë këtyre ditëve ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi Olta ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto e veshur me rrobabanjo.

Aktorja shkëlqen nga nuri i shtatzënisë dhe ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

“Seksi mama”, ka shkruar Olta krahas fotove. Kujtojmë se ajo po qëndron prej kohësh në Spanjë së bashku me partnerin e saj, identiteti i të cilit nuk është bërë ende i ditur.

View this post on Instagram

New size old tricks #pregnant #spain #seksimama 😅

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on


Flash Lajme

Më të lexuarat