Aktorja e njohur, Jonida Vokshi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe mezi pret që të sjellë në jetë vajzën e saj. Ajo është shumë e emocionuar që do të bëhet nënë për herë të parë dhe këto emocione i ndan vazhdimisht me ndjekësit.

Së fundmi me anë të një videoje Jonida ka zbuluar gardërobën e vogëlushes së saj, ku shihet rroba, kremra dhe gjëra të tjera për foshnja. Ajo shkruan se i sheh gjërat e saj nga 40 herë në ditë pa u ngropur

“I shoh nga 40 herë në ditë dhe nuk ngopem”, ka shkruar Jonida krahas videos.

Kujtojmë se Jonida është martuar prej një viti me aktorin kosovar Besnik Krapi dhe prej disa muajsh kanë nisur së bashku një projekt që transmetohet në platformat online.


Flash Lajme

Më të lexuarat