Zaimina Vasjari i ka munguar industrisë së muzikës me prurje të reja!

Për disa vite ajo nuk solli një projekt të ri muzikor, duke lënë të etur fansat e saj për këngë të reja dhe duke pritur me padurim rikthimin e saj.

Mirëpo, gjithë kësaj pritjeje po i vjen fundi, pasiqë këngëtarja i është përveshur punës për një këngë të re.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo postoi një foto nga një studio muzikore dhe konfirmoi për Prive se në fakt ajo po punon për një projekt të ri.

Për detajet e projektit e deri të lansimi Prive do ju mbajë të informuar. /Prive.al


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All