Reperi i njohur Gold Ag dhe bashkëshortja Ermira Shkodra javë më parë kurorëzuar dashurinë e tyre, por për shkak të pandemisë nuk organizuan ceremoni festive.Duket se tani çifti ka realizuar dhe fotosesionin e martesës, pasi partnerja e tij është parë duke pozuar me duvak në studion e grimeres Sellma, e cila ndau një foto të saj ku shkruante “Nuse, nuse me shumicë”.

2
<
>

Së fundm reperi ka ndarë një tjetër foto në rrjetin social ‘Instagram’ ku shfaqet me partneren e tij, ndërsa bashkangjitur shkruan: “Ti m’ke bo komplet, e me të rujt e kam nga zoti amanet”.

View this post on Instagram

Ti m’ke bo komplet, e me t’rujt e kam nga Zoti amanet ❤️ @__dr.ermira.shkodra

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on


Flash Lajme

Më të lexuarat