Duket se pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun Olta Boka po e përgatit veten me oraret e reja…



Olta është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe brenda pak ditësh do të sjellë në jetë një vogëlushe. Kështu, ajo ka postuar një foto në InstaStory, ndërsa shijon një lëng portokalli. “Po bëjmë prova teknike për të mësuar veten me oraret e reja”, shkruan Olta, ku bie në sy barku i rrumbullakosur.

Pak ditë më parë këngëtarja postoi gjithashtu edhe një foto me partnerin e saj, djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj, Ivin.

Ndonëse çifti e ka zbuluar gjininë e foshnjes, ende nuk e dimë se çfarë emri ka menduar çifti për të voglën.


Flash Lajme

Më të lexuarat