Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B i vunë flakën rrjetit, me këngën e tyre më të re të titulluar “Aman”.

Treshja kanë shkruar tekstin si dhe janë kujdesur për muzikën/melodinë.

“Aman” është shoqëruar me një videoklip plot ngjyra, duke filluar që nga look-u i Dafinës.

Këngëtarja ka lyer sytë me ngjyrat e ylberit dhe kjo e ka një arsye, të cilën e ka zbuluar së fundmi.

Ajo ka sjellë këtë look në nder të komunitetit LGBT.

“Arbër Bytyci dhe unë erdhëm me idenë për të krijuar ylberin më të ndezur me ngjyra dhe sollëm këtë pamje në nder të festimeve në muajin e komunitetit ‘LGBT’”, ka shkruar Dafina krahas disa fotove të publikuara në Instastory.

View this post on Instagram

Pstt! SWIPE ! @arber_bytyqi_mua & Me 🥰came up with the idea to round up the coolest rainbow colors and create this look in the honor of celebrating the LGBT Pride Month 🌈#MAKEUPbyArber #hair @kacilleshi #styling @drenushaxharra #photo @jetonbylykbashi

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat