Dua Lipa ka ngritur temperaturat, teksa është shfaqur me bikini të kuq dhe të zi nga vendi ku po kalon keto ditë vere. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka udhëtuar për të bërë pushimet në St Lucia me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Dua ka zgjedhur Karaibet për të kaluar pushimet e saj verore pas karantinës.

Nga këto pushime Dua ka sjellë pak nga vetja e saj teksa po qëndron në ishullin e bukur të St Lucia bashkë më të dashurin e saj Anwar Hadid.

Këngëtarja (24) ka treguar asetet e saj në bikini, duke bërë poza romantike e erotike me të dashurin e saj 21 vjeçar.


Flash Lajme

Më të lexuarat