Dy aktorët e humorit Donald dhe Romeo Veshaj të ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Piter Pan’ folën edhe rreth historive të tyre të dashurisë, të cilat kanë qënë në qendër të vëmendjes në showbiz-in shqiptar.

Gjatë emisionit, një nga vogëlushët e pyeti Donaldin në lidhje me moderatoren Bora Zemani, ku aktori nuk hezitoi të përgjigjej.

“A e do ti Borën?”, ishte pyetja e drejtuar. “Po, vdes për Borën…”, u përgjigj aktori, duke konfirmuar kështu marrëdhënien që ka me moderatoren Zemani.


Flash Lajme

Më të lexuarat