Fotot e Khloe Kardashian-it, gjithnjë kanë shkaktuar konfuzion në rrjete sociale. Në postimet e fundit, shumë thanë se gati gati nuk njihet që është ajo dhe se përveç ndrërhyrjeve në fytyrë, fotoja është e photoshop-uar.

Sidoqoftë, Khloe është mësuar me të tilla akuza, prandaj vazhdon të hedhë foto ku jo vetëm që duket ndryshe, por ngjan frikshëm me të motrën, Kylie-n. Pas fotos së postuar mbrëmjen e djeshme, Khloe vuri në punë gjithë Instagram-in, që nuk po dallonte dot më në ishte ajo apo Kylie.


Flash Lajme

Më të lexuarat