Ish-bashkëshorti i aktores së humorit Rudina Dembacaj, Aleksandër Varfaj ishte në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pas ndarjes nga aktorja disa muaj më parë.Varfaj është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndan foto nga përditshmëria e tij apo video të vajzës, Viktoria.

Së fundmi ai ka ndarë një foto në ‘Instastory’ ku vihet re një makinë e dëmtuar me anë të së cilës tregon si është kur je në një marrëdhënie  dhe një makinë në gjendje të mirë me të cilën nënkupton si është kur je single, duke treguar kështu se nuk ka një tjetër partnere në krah.

Aleksandër Varfaj është ndarë nga bashkëshortja e tij Rudina Dembacaj, e cila tashmë është në një lidhje dashurie me ish-deputetin Mark Frrokun.


Flash Lajme

Më të lexuarat