Ditën e sotme moderatorja mjaft e dashur për publikun, Klea Huta feston ditëlindjen. Ky 27-vjetor është tepër i veçantë për moderatoren, pasi për herë të parë ajo po feston si nënë.

Ajo dhe bashkëshorti Elgit u bënë prindër të një djali që e pagëzuan me emrin Krid.

Urimet kanë qenë të shumta për të, por vëmendje ka tërhequr postimi i partnerit të saj.

View this post on Instagram

Gezuar ditelindjen grua&mami me e mrekullueshme ne bote ,te duam un dhe Kridi ❤️ @kleahuta

A post shared by GITI (@elgitdoda) on

Elgit ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Klean dhe bashkëngjitur shkruan: Gëzuar ditëlindjen grua&mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi.


Flash Lajme

Më të lexuarat