Olta Boka është bërë ditën e sotme nënë për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja ku mes emocionesh shkruan:

“Mezi të kemi pritur Gaia Rrokaj 👼🏼, perëndesha e jetëve tona👑

Të mora në krahe dhe tek ti gjeta botën, emocionin më të madh që s’ka skenë që të mund t’i perafrohet!
Me ty u zbrit një copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij!”

Gjithashtu edhe vëlllai i këngëtares është shprehur i emocionuar në InstaStory ku shkruan:

“Olta Boka më dhe statusin më të bukur në botë. Daja u bë me një princeshë. Gaia.” shkruan Stivi mes emocionesh.


Flash Lajme

Më të lexuarat