Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është bërë me veturë të re.

Këtë e ka shfaqur përmes fotografive që ka shpërndarë në InstaStory.

Ajo tashmë ka në pronësi veturën luksoze të tipit “Porsche”, në këtë FOTO.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar ajo sipër fotografisë që ndau me ndjekësit nga vetura e re.


Flash Lajme

Më të lexuarat