Këngëtarja e shumë pëlqyer nga publiku, Besa Kokëdhima ka paralajmëruar se do të vijë shumë shpejt me projektin e saj të radhës.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar se bëhet fjalë për një bashkëpunim.

Ndryshe nga herët e tjera, Besa ka zgjedhur një artistë të huaj, Illeoo, i cili numëron hite të shumta në karrierën e tij si: “Block”, “So fresh”, “Tana”, “Keef” etj

“Së shpejti me Illeo”, ka shkruar Besa krahas fotos.

Ndërkohë, fansat janë bërë shumë kuriozë dhe mezi po presin këngën, që pritet padyshim të jetë një hit veror


Flash Lajme

Më të lexuarat