Para pak ditëve Beyonce kishte publikuar projektin e saj të ri.

Beyonce këtë fund javë kishte prezantuar para publikut albumin e saj vizual ‘Black is king’, projekt ky të i cili la të mahnitu emra të mëdhenj nga arti, shkruan lajmi.net.

E në realizimin e këtij projekti nuk ka munguar as ‘kripa’ e shqiptarëve, ylli i muzikës pop Beyonce për kopertinën e këtij filmi është veshur nga stilistët shqiptarë “Kujta & Meri”.

“Aspak i lehtë, por shumë motivues ka qenë rrugëtimi për krijimin e disa veshjeve të filmit të shkurtër të Beyonces “Black is King”. Pamja e divës me “Kujta & Meri” ka qenë deri tani perla më e çmuar që kemi prekur dhe krijuar me duart tona të palodhshme”.

“Beyonce ti do të jesh motivimi ynë i pafund në krijimin e artit dhe avancimin e talentit tonë përtej oqeanit. Krijimtaria jonë në shërbimin tënd është dëshmia jonë më e madhe! I adhurojmë njerëzit si ty”, kanë shkruar ata në postimin e ndarë në Insta ku flasin për eksperiencat e punës me Beyoncen. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

@beyonce in @kujtameri Thank you @zerinaakers ♥️ ! Not easy, but highly motivating, has been the journey to creating some pieces of Beyonce’s ‘Black is King’ short movie. The Diva’s look in Kujta & Meri has been, by far, the most precious gem we have touched and created by our tireless hands. @beyonce , you will be our endless motivation in creating art and furthering our talent across the ocean. Our creativity at your service is our greatest testimony! I adore people like you! #kujtameri #beyonce

A post shared by Kujta & Meri (@kujtameri) on


Flash Lajme

Më të lexuarat