Kida ‘ngriti’ temperaturat me paraqitjen e fundit.

Kida këto ditë ka vendosur t’i kalojë në bregdet, teksa po relaksohet gjatë temperaturave të larta.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet me një palë bikini njëpjesëshe me ngjyrë të zezë.

Teksa u fotografua pranë jacuzzit, artistja theksoi linjat trupore dhe dukej në formë shumë të mirë.

Kujtojmë se “PP” dhe “Kerkun” janë dy këngët e fundit të Kidës, të cilat i solli në bashkëpunim me Mozzikun.

View this post on Instagram

o po bre valla🏄🏻‍♀️

A post shared by KIDA (@kida) on


Flash Lajme

Më të lexuarat