Qindra të njerëz pritën ardhjen e Mozzik në Mitrovicë.

Mozzik sot kishte njoftuar se do ta filloj turneun e tij për promovimin e albumit ‘Mozzart’, dhe ky turneu filloi nga qyteti i Mitrovicës, shkruan lajmi.net.

Në disa video të publikuara nga reperi në Instagram, shohim qindra të rinj të jenë mbledhur në njërin nga pikat e caktuara për të pritur Mozzikun.

E kjo kërcënon seriozisht shëndetin e gjithë atyre, përveç neglizhencës së distancimit social, shohim edhe shumë fëmijë të mos kenë vendosur as maska.


Flash Lajme

Më të lexuarat