Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme të këngëtarit Robert Berisha me një modele të njohur shqiptare.

E modelja e përfolur për këtë lidhje ishte Jessica Kadiu, e cila të martën e 25 shkurtit ka vendosur që përmes një shkrimi të gjatë të publikuar në InstaStory, ta konfirmojë lidhjen e shumëpërfolur me këngëtarin, e cila mesa duket tashmë ka përfunduar.

Ajo ka shkruar se është e vërtetë që ishte në lidhje me Robertin dhe se nuk e parasheh si krim ta fsheh një gjë të tillë.


Flash Lajme

Më të lexuarat