Aktori kosovar, Basri Shala me 10 gusht njoftoi se është infektuar me Covid-19.Ai ka shkruar një postim në Facebook, ku ka treguar se si po e kalon situatën me virus, shkruan portali GazetaBlic.

‘Sonte eshte nata e dyte prej qe jam Covidpozitiv.Diten e kam kalu relativisht ‘lehte’. Sulme sporadike, qe nuk zgjatshin.Tash me terr nisi edhe kryet me mu ranu. Deri pak ma heret kam menu qe eshte afersisht si flama sezonale. Tash edhe fytin ma ka prek. Muskujt kane fillu me u tendos, po i ndjeje qe po shtrengohen. Edhe nyjet poashtu. Deri tash kam marr shume telefonata e mesazhe. M’kane uru edhe ata qe s’ma ka marr menja. M’kane harru ata qe s’duhet. Nejse. Ne fund po du me ju thane qe Covid-19 koka i pabese. Ruajeni veten, dhe te tjeret.Ky mundet mem lodh, por n’Kosove vec nje Virus ka vend.Jena vend i vogel per dy Virusa.I love you’, ka shkruar ai.

Sonte eshte nata e dyte prej qe jam Covidpozitiv. Diten e kam kalu relativisht 'lehte'. Sulme sporadike, qe nuk…

Gepostet von Basri Shala am Dienstag, 11. August 2020


Flash Lajme

Më të lexuarat